ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Visą rugpjūčio mėnesį

Kūrybinės dirbtuvės Žaliakalnio turguje džiugins kiekvieną rugpjūčio penktadienio rytą. Pastatytoje palapinėje vyks patys įvairiausi ir smagiausi dalykai: nuo rytinės mankštos, dizaino dirbtuvių iki cirko, šokio ir akrobatikos pamokų patiems mažiausiems turgaus lankytojams. Visi užsiėmimai nemokami! Užsiėmimų tvarkaraštį galite rasti mūsų renginių kalendoriuje. Paskubėkite registruotis!

PASIRODYMAI VAIKAMS

Visą rugpjūčio mėnesį

Kiekvieną rugpjūčio šeštadienio rytą į Žaliakalnio turgų kviečiame atvykti su vaikučiais pabiručiais. Kol Jūs derėsitės dėl obuolių ar rinksitės pačius dailiausius pomidorus, mažieji festivalio palapinėje galės mėgautis jiems skirtu spektakliu. Pas mus svečiuosis „Knygos teatras“,  šokio teatras „Dansema“ bei „Padi Dapi Fish“ iš Klaipėdos. Skubėkite įsigyti bilietus!

INTERAKTYVIOS AKCIJOS

Rugsėjo 9 dienos rytą

Rugsėjo 9-sios šeštadienio rytas turguje bus gerokai kitoks – gali būti, kad vietoje suplanuotų nusipirkti rudens gėrybių, jūs tiesiog įsigysite kelis tuzinus geros nuotaikos užtaiso. Šią nuotaiką jums dovanos aktoriai, cirko artistai, šokėjai, mimai ir įvairaus plauko šarlatanai. Rytmetinių turgaus akcijų vinis – Prancūzijos galiūnai.

SPEKTAKLIAI

Rugsėjo 8-9 dienos vakarą

Rugsėjo 8 – osios ir 9 – osios vakarai skirti Žaliakalnio turgų pamatyti ir atrasti kitokioje šviesoje. Pasipuošusios ponios ir jas lydintys džentelmenai, įsimylėjėlių porelės ir teatro gurmanai kviečiami pamatyti specialiai Žaliakalnio turgui sukurto spektaklio, pasiklausyti užburiančių „Indeed“ akordeono melodijų, sudalyvauti naktinėje „Ground Zero“ šokio kovoje  ir tiesiog pasigrožėti naktiniu turgumi.

PAČIOS ŠVIEŽIAUSIOS NAUJIENOS

Naujienos apie festivalio programą, pasirodymus, konkursus ir atlikėjus.

  • Jeigu nori prisidėti ir padėti dovanojant Žaliakalnio bendruomenei teatro šventę, kviečiame Tave savanoriauti Žaliakalnio turgaus teatro

  • Kviečiame aktorius, performerius, akrobatus, žonglierius ir visus, kam įdomu būtų pasirodyti Žaliakalnio turgaus teatro fiestoje, siūlyti

  • Šiemet Žaliakalnio turgaus teatro festivalis pasitinka tiek teatro, tiek turgaus mylėtojus gerokai ūgtelėjęs! Šiemet programa sudaryta

KŪRYBA, ŽAIDIMAS, IMPROVIZACIJA

Gali būti, kad vietoj suplanuotų nusipirkti rudens gėrybių,
jūs tiesiog įsigysite kelis tuzinus geros nuotaikos užtaiso.

ŠOKIO IR CIRKO SPEKTAKLIS
„KALBĖK MAN TURGUJE“

„Kalbėk man turguje“ – tai 2016 m. specialiai Žaliakalnio turgaus mėsos halei sukurtas šokio ir cirko spektaklis, kuriame nuotaikingai nostalgiška kūno ir muzikos kalba pasakojamos įvairiausios žmonių ir gyvūnų meilės ir neapykantos istorijos. Įtraukiantis, netikėtas, netradicinis… Šiame pasirodyme bus galima tikėtis visko: ir šokio, ir teatro, ir cirko, ir akrobatikos! Spektaklio sumanytojos – Lietuvoje ir tarptautiniu mastu pripažintos choreografės Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė ir Agnija Šeiko-Sarulienė.