ŽALIAKALNIO TURGAUS TEATRAS

Tai vienas seniausių Kauno turgų, įsikūręs Zanavykų ir Darbininkų gatvių sankirtoje.Pagrindinis jo akcentas – Mėsos halė, į kurią nusipirkti mėsos atvyksta ne tik aplinkinių, bet ir tolimesnių kvartalų gyventojai. Šiame turguje tarpukariu vyko teatro ir cirko pasirodymai.

NAUJIENOS

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

Kiekvieną rugpjūčio penktadienį

Kūrybinės dirbtuvės ir rytinės mankštos Žaliakalnio turguje džiugins kiekvieną rugpjūčio penktadienio rytą. Rugpjūčio 4 d. – dizaino dirbtuvės kartu su „360 kūrybos kampu“, rugpjūčio 11d . – cirko dirbtuvės, rugpjūčio 18 ir 25 d. – šokio dirbtuvės kartu su Petru Lisausku. Rytus nuo 8.30 val. pradėsime mankštomis.  Visi užsiėmimai nemokami! Užsiėmimų tvarkaraštį galite rasti mūsų programos kalendoriuje.

PASIRODYMAI VAIKAMS

Kiekvieną rugpjūčio šeštadienį

Rugpjūčio šeštadienio rytais į Žaliakalnio turgų kviečiame atvykti su vaikučiais pabiručiais. Kol Jūs derėsitės dėl obuolių, mažieji galės mėgautis jiems skirtu spektakliu. Rugpjūčio 5 d. „Knygos teatras“ spektaklis „Trumpos istorijos apie…“, rugpjūčio  12 d. šokio teatras „Dansema“ spektaklis „Spalvoti žaidimai“, rugpjūčio 19 ir 26 d. šokio teatro  „Padi Dapi Fish“ spektakliai „Apkabinsiu tave“ ir „VVV+v“. Bilietus platina Tiketa.

INTERAKTYVIOS AKCIJOS

Rugsėjo 9 dienos rytą

Rugsėjo 9-sios šeštadienio rytas turguje bus gerokai kitoks – gali būti, kad vietoje suplanuotų nusipirkti rudens gėrybių, jūs tiesiog įsigysite kelis tuzinus geros nuotaikos užtaiso. Šią nuotaiką jums dovanos aktoriai, cirko artistai, šokėjai, mimai ir įvairaus plauko šarlatanai. Rytmetinių turgaus akcijų vinis – Prancūzijos galiūnai.

SPEKTAKLIAI

Rugsėjo 8-9 dienos vakarą

Rugsėjo 8 – osios ir 9 – osios vakarai skirti Žaliakalnio turgų pamatyti ir atrasti kitokioje šviesoje. Pasipuošusios ponios ir jas lydintys džentelmenai, įsimylėjėlių porelės ir teatro gurmanai kviečiami pamatyti ir paragauti  Žaliakalnio turguje gimusio spektaklio, kurį kuriame kartu su restoranu „Višta puode“, pasiklausyti užburiančių „Indeed“ akordeono melodijų, sudalyvauti naktinėje „Ground Zero“ šokio kovoje  ir tiesiog pasigrožėti naktiniu turgumi.

PAČIOS ŠVIEŽIAUSIOS NAUJIENOS

Naujienos apie festivalio programą, pasirodymus, konkursus ir atlikėjus.

KŪRYBA, ŽAIDIMAS, IMPROVIZACIJA

Gali būti, kad vietoj suplanuotų nusipirkti rudens gėrybių,
jūs tiesiog įsigysite kelis tuzinus geros nuotaikos užtaiso.

ŠOKIO IR CIRKO SPEKTAKLIS
„KALBĖK MAN TURGUJE“

„Kalbėk man turguje“ – tai 2016 m. specialiai Žaliakalnio turgaus mėsos halei sukurtas šokio ir cirko spektaklis, kuriame nuotaikingai nostalgiška kūno ir muzikos kalba pasakojamos įvairiausios žmonių ir gyvūnų meilės ir neapykantos istorijos. Įtraukiantis, netikėtas, netradicinis… Šiame pasirodyme bus galima tikėtis visko: ir šokio, ir teatro, ir cirko, ir akrobatikos! Spektaklio sumanytojos – Lietuvoje ir tarptautiniu mastu pripažintos choreografės Lina Puodžiukaitė-Lanauskienė ir Agnija Šeiko-Sarulienė.